Czytaj nas każdego dnia!

Sztuczny penis strap-on. Gadżet erotyczny nie tylko dla odważnych

Sztuczny penis strap-on. Gadżet erotyczny nie tylko dla odważnych

Strap-on: dla kogo ten gadżet erotyczny? 

Nie od dzisiaj wiemy, że czasem w naszej sypialni wygasa płomień i niestety coś się psuje. Czasem jest to po prostu kwestia braku pomysłów na zabawy pod kołderką, a czasem także zmęczenie w życiu codziennym. Bardzo często problemy w pracy przekładają się na życie zawodowe. Nie dopuszczajmy do tego. Pamiętajmy, że w dzisiejszych czasach mamy nieco więcej możliwości, niż mieli nasi dziadkowie czy też pradziadkowie. Doceńmy to.

Mowa oczywiście o gadżetach erotycznych. W Polsce nie jest to już taki temat tabu jak jeszcze niedawno, ale wciąż są między nami grupy społeczeństwa, które uważają gadżety do sypialni za zboczenie. Nie należy tego traktować w te sposób

Warto przekonać się chociażby do strap-on. Internetowe, jak i także stacjonarne sklepy erotyczne polecają tenże gadżet. Co to takiego? Strap-on to sztuczny penis. Występuje w dwóch podstawowych wersjach. Pierwsza wersja to wersja bez pasków, a druga to wersja z paskami. Zarówno jedna, jak i także druga wersja to gadżety, które w sposób niesamowity urozmaicą nasze życie seksualne. Wprowadzą je w całkiem inny wymiar. Strap-on nadaje się do heteroseksualnych zabaw, jak i także do zabaw homoseksualnych. Zarówno jest stosowany przez kobiety, ale jest także gadżetem uwielbianym przez mężczyzn. Jest to świetna propozycja dla kobiet, które uwielbiają dominować nad swoim partnerem. Strap-on zaspokoi wszelkie nasze żądze. Doprowadzimy do ekstazy zarówno siebie, jak i także swojego partnera czy też partnerkę.

Specjalny strap-on dla mężczyzn jest także sposobem na powiększenie penisa i to za niewielką cenę. Bowiem sztuczny penis stanowi poniekąd jego oficjalne przedłużenie. Co więcej zapewnia dodatkową stymulację członka.

Jakie są cechy produkty? Najczęstsza długość protezy to siedemnaście centymetrów. Musimy jednak zaznaczyć, że możemy znaleźć zarówno mniejsze penisy, jak i także większe penisy. Średnica to około 3,8 do 4 centymetrów. Sztuczny penis jest wykonany z PVC miękkiego. Stringi są oczywiście na gumkach. Obwód maksymalny w pasie wynosi osiemdziesiąt centymetrów.

W samym środku tejże protezy jest miejsce na prawdziwego już członka. Kształt realistyczny penisa żylastego z uformowaną wyraźnie główką odkrytą z bardzo licznymi fałdkami napletka ściągniętego. Całą można powiedzieć uprząż zakłada się na biodra niczym stringi z samą regulacją obwodu w pasie do wspomnianych już osiemdziesięciu centymetrów.

Wybierzemy taki strap-on, który jest wykonany z materiałów o najwyższej jakości. Zagwarantuje nam to bezpieczeństwo stosowania. Nie podrażni nas oraz nie uczuli nas. Penis jest bardzo sprężysty oraz także miękki. Do stap-on dołączana jest pompka z gruszką. To ona jest w niektórych wersjach go napompować do rozmiarów niebotycznych, tak, aby móc zadowolić naszą partnerkę czy też partnera. Produkt wygląda zdecydowanie jak penis w pełni naturalny. Jest wyprodukowany z dbałością o każdy ze szczegółów. Członek został umieszczony na paskach pod postacią majtek regulowanych.

Wzmocnienie doznań dzięki strap-on

Jeśli chcemy podgrzać atmosferę w naszej sypialni, to nie zwlekajmy. Kupmy czy też zamówmy już dzisiaj gadżet strap-on. Gadżet ten jest odpowiedni nie tylko do zabaw dwóch kobiet, ale także dwóch mężczyzn czy też par. Wzmocnienie doznań dzięki strap-on jest możliwe zarówno jeśli chodzi o kobiety, jak i także jeśli chodzi o mężczyzn.

Na pewno będziemy zadowoleni i będziemy po ten gadżet sięgać niezwykle często. Polecamy sprawdzić ofertę na https://eroprezent.pl/strap-on.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!