Czytaj nas każdego dnia!

Seks bez tabu – czy to możliwe?

Seks bez tabu – czy to możliwe?

Seks właściwie od zawsze stanowił temat tabu, czyli taki, o którym się nie rozmawia, a już na pewno nie publicznie. Przyszedł jednak czas na zmiany! Coraz częściej pozbywamy się wstydu, który towarzyszy tej najintymniejszej sferze życia. Uczymy się rozmawiać z partnerem w swoich erotycznych potrzebach i pragnieniach. Nie boimy się eksperymentować w sypialni, a gadżety erotyczne przestały siać zgorszenie, a wręcz przeciwnie – stały się rozkosznym urozmaiceniem chwil we dwoje lub zabawy solo. Tematyka związana z seksem jako czymś ludzkim i niewywołującym wstydu pojawia się coraz częściej też w telewizji. Rady na temat udanego życia seksualnego i wszystkiego co z nim związane usłyszymy nie tylko w programach śniadaniowych, ale również w tych nastawionych jednoznacznie na rozpowszechnianie rzetelnej wiedzy o seksie.

Pani Gadżet erotycznie, czyli sex-zabawki dla każdego!

Pani Gadżet erotycznie to nowy program telewizyjny emitowany w soboty w dość późnych godzinach wieczornych. Mimo to zyskał on ogromną popularność wśród kobiecej części widowni. Dlaczego? Pani Gadżet w przyjemny sposób odczarowuje złe imię gadżetów erotycznych, które do tej pory kojarzone były głównie z produktami dla starych panien lub kobiet, które nie prowadzą się zbyt dobrze. Tłumaczy ona zasady działania gadżetów erotycznych, w tym m.in. wibratorów króliczków, bezdotykowych masażerów łechtaczki czy nowoczesnych masturbatorów dla mężczyzn. W każdym odcinku pojawia się również ekspert, z którym prowadząca porusza ważne kwestie związane z życiem seksualnym każdego człowieka. Dzięki temu program przekazuje rzetelną wiedzę np. na temat nowoczesnych sposobów antykoncepcji, medycyny estetycznej narządów płciowych lub nawet zdrady w związku.

Gadżety erotyczne – nie takie straszne jak mówią!

Gadżety erotyczne od dawna owiane były złą sławą. Kojarzono je głównie z wyuzdanym seksem oraz nietolerowanym przez niektóre grupy społeczne samozaspokajaniem. Z czasem jednak, za sprawą rewolucji seksualnej stały się one dobrym przyjacielem nie tylko singli, ale również par w długoletnich związkach. Ogromna różnorodność gadżetów na rynku erotycznym potrafi przyprawić o zawroty głowy! Z kolei eleganckie butiki erotyczne, w których są dostępne, powoli wypierają różowe i obskurne sex-shopy. Czy można więc bez wstydu kupować gadżety erotyczne? Oczywiście! Seks jest tak ludzką czynnością, jak sen czy jedzenie – nie ma czego się wstydzić. A czy warto sięgać po zabawki dla dorosłych? Zdecydowanie tak! Oto kilka powodów:

  • pomagają w poznaniu własnej seksualności i potrzeb
  • przyczyniają się do polepszenia relacji w związku
  • zwiększają otwartość i zaufanie między partnerami
  • pomagają pozbyć się rutyny w sferze erotycznej
  • pozwalają poznać najwrażliwsze sfery na ciele swoim i partnera
  • sprzyjają pogłębianiu więzi między partnerami bez względu na odległość (w tym szczególnie pomagają nowoczesne zabawki sterowane aplikacją na telefon)

Artykuł sponsorowany

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy! 

 

Warto zobaczyć