Czytaj nas każdego dnia!

Jak znaleźć nieznany numer rozmówcy?

Jak znaleźć nieznany numer rozmówcy?

Jeśli często odbierasz irytujące rozmowy telefoniczne od nieznanych Ci osób, identyfikacja tych rozmów może być dla Ciebie priorytetem. Chociaż nie zawsze łatwo jest je zidentyfikować, istnieje kilka możliwości, aby spróbować dowiedzieć się, kto dzwoni do Ciebie z nieznanego numeru.

Użyj *57

Jedną z opcji, aby spróbować odkryć tożsamość nieznanego rozmówcy, jest śledzenie połączenia 57. Chociaż ta opcja nie działa na wszystkich nieznanych połączeniach, to jednak działa na niektórych, więc warto spróbować. Aby z niej skorzystać po prostu wybierz 57 w telefonie, a otrzymasz numer poprzedniego rozmówcy. W niektórych obszarach, wybranie tego kodu, po nieznanym lub ograniczonym połączeniu przychodzącym, automatycznie identyfikuje numer. Przewoźnicy, tacy jak Verizon i AT&T, oferują usługę *57. Jeśli ten kod nie działa, należy poprosić określonego dostawcę usług o podanie kodu, który działa w obszarze, w którym użytkownik mieszka.

Skontaktuj się z firmą telefoniczną

Skontaktuj się z operatorem sieci i zapytaj, czy oferuje on usługę Anonimowy identyfikator rozmówcy. Dzięki tej usłudze Twój telefon automatycznie sprawdzi autentyczność każdego połączenia przychodzącego na Twój telefon. Jeśli połączenie przychodzi z zastrzeżonego lub nieznanego numeru, usługa ta zmusi dzwoniącego do odblokowania tego numeru przed zakończeniem połączenia. Gdy numer zostanie odblokowany, zobaczysz go na ekranie swojego identyfikatora rozmówcy.

Skontaktuj się z firmą telefoniczną i poinformuj ją, że odbierasz nieznane telefony. Możesz zostać poproszony o zanotowanie daty i dokładnej godziny połączeń, aby mógł on prześledzić rozmówcę. Możesz również zostać poproszony o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Firma skontaktuje się wtedy z osobą dzwoniącą lub z firmą dzwoniącego, aby powiedzieć mu, żeby przestał dzwonić. 

Wejdź na stronę https://infonumer.pl i sprawdź kto do Ciebie dzwonił

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!