Czytaj nas każdego dnia!

Najważniejsze wydarzenia ostatnich dni

Najważniejsze wydarzenia ostatnich dni

Jak co dzień – wydarzyło się dużo. Zarówno w Polsce, jak i na świecie. Codziennie pojawiają się nowe informacje z polityki, z życia gwiazd, z biznesu i wielu różnych, innych dziedzin. Całe szczęście mamy Internet, który pozwala czytać nam najciekawsze wiadomości i być na bieżąco z tym, co się wokół nas dzieje. Chociaż czasami informacje, jakie pojawiają się w mediach, z pewnością nie nastrajają nas pozytywnie. Mimo wszystko – zawsze lepiej wiedzieć, niż żyć w nieświadomości. Co więc wydarzyło się ostatnio?

Okropna zemsta

Do całego zdarzenia doszło w 2017 roku, ale dopiero teraz sprawcy tragicznej zemsty usłyszeli wyrok za swoje działania. Mowa o podstępnym wywabieniu z domu Roberta, pobicie go, zabranie do lasu, a następnie zgwałcenie. Niestety, mężczyźnie nie udało się przeżyć ze względu na rozległe uszkodzenia mózgu. Wszystkie trzy podejrzane osoby zostały zatrzymane i usłyszały swoje wyroki – 80 tysięcy zadośćuczynienia dla rodziców tragicznie zmarłego chłopaka, a także po 25 lat więzienia. Kobieta, która brała udział w wywabieniu z domu Roberta, usłyszała wyrok 5 lat pozbawienia wolności. Wyrok nie jest jeszcze prawomocny? Jak doszło do tej zbrodni i dlaczego ktoś zdecydował się na tak radykalne kroki? Więcej o tej dramatycznej i okropnej zemście jak z horroru można przeczytać tutaj.

Udawany atak terrorystyczny, o którym nikt nic nie wiedział

Pani dyrektor postanowiła pokazać swoim uczniom jak wygląda atak terrorystyczny. Wszystko byłoby dobrze, gdyby ktokolwiek został ostrzeżony, że to fikcja i ćwiczenia. Dzieci nie wiedziały, więc robiły wszystko, aby uratować się przed „atakiem”. Jedno z dzieci próbowało nawet uciec przez okno, a reszta gorączkowo szukała jakiegoś schronienia. Dzieci do dzisiaj nie potrafią się przemóc, aby iść do szkoły; inne bardzo boleśnie odczuwają skutki strachu, jaki wtedy na nich padł. Dyrektorka ostatecznie została odwołana ze swojego stanowiska. Co dalej z dziećmi? Jak to wszystko wyglądało i czy faktycznie było aż tak strasznie? Więcej o fikcyjnym ataku terrorystycznym można przeczytać na https://pinbook.pl/wiadomosci/symulowany-atak-terrorystyczny-na-szkole

„Królowa Elżbieta II nie żyje”

Takie właśnie informacje opanowały ostatnio Twittera. Wszystko to przez rozmowę dwóch strażników z dworu królewskiego – screen z tej rozmowy trafił do mediów społecznościowych. Był oczywiście fałszywy. Całe szczęście całą sprawę udało się opanować jeszcze zanim na Wielką Brytanię padł blady strach. Chcecie wiedzieć co dokładnie znajdowało się na screenie rozmowy, a także co dzieje się z królową Elżbietą II? Możecie sprawdzić to tutaj.

Oczywiście to nie wszystkie wydarzenia, jakie miały miejsce w ostatnim czasie. Bez wątpienia te jednak okazały się w minionych dniach najważniejsze i najbardziej szokujące. Jeśli chcecie poczytać więcej o podobnych sprawach, interesują was gwiazdy, wiadomości i informacje ze świata, a także czujecie ekscytację, kiedy zapoznajecie się z tematami politycznymi, biznesowymi czy finansami, a także wieloma innymi – odwiedźcie stronę Pinbook.pl po więcej.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy! 

 

Warto zobaczyć