Czytaj nas każdego dnia!

Wyrób pieczątek Lobos.promo

Wyrób pieczątek Lobos.promo

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że do prowadzenia własnej działalności gospodarczej prędzej czy później potrzebna będzie mu firmowa pieczątka. Jest ona szczególnie ważna przy wystawianiu i podpisywaniu wielu dokumentów, wniosków czy też deklaracji. Czy posiadanie pieczątki jest obowiązkiem przedsiębiorców?

Przyglądając się tym, co ma swoje uzasadnienie w prawie, można dostrzec, że nie istnieje żaden paragraf, który mówił by o obowiązku nałożenia na przedsiębiorców posiadania pieczęci firmowej.  Zatem kwestia firmowej pieczątki leży w indywidualnych potrzebach osoby prowadzącej daną działalność gospodarczą. Instytucje publiczne nie mogą zatem wymagać więcej niż jest to podkreślone w prawie. Nie da się jednak ukryć, że firmowa pieczątka jest raczej przydatnym narzędziem, który sprawia, że wypełnianie dokumentów jest dużo prostsze.

Mimo iż formalnie nie istnieje obowiązek posiadania pieczęci firmowej, to jednak sposób postępowania Urzędu Skarbowego oraz banków czyni niezbędnym wyrobienie sobie pieczęci, szczególnie podczas rejestracji firmy oraz przy składaniach deklaracji. Wnioskując, lepiej jest być zaopatrzonym w ten biurowy gadżet, gdyż z pewnością znajdzie się okazja aby z niego skorzystać.

pieczątki Lobos,promo

Co powinno znaleźć się na pieczątce firmowej oraz gdzie dokonać jej wyrobu?

Jak się okazuje, umieszczanie informacji, jakie mają znaleźć się na firmowej pieczątce, to kwestia mocno indywidualna. Podstawy jednak muszą zostać zachowane, a jest nim numer REGON, który zamieszczany jest w wpisie do rejestru podmiotów gospodarki narodowej. Poza tym numerem najczęściej umieszcza się:

  • Pełną nazwę firmy
  • Adres siedziby firmy
  • Źródło kontaktu, czyli numer telefonu, faks, adres e-mail, czy nawet adres strony internetowej
  • Numer NIP

Tak podane informacje na pieczątce stanowią cenne źródło kontaktu z danym właścicielem działalności gospodarczej. Pieczątka, która zostanie odbita na fakturze bądź innym dokumencie, będzie z pewnością odzwierciedlać jakość świadczonym usług przez daną firmę. Jest to bardzo wygodna i przydatna opcja, a poza tym jej koszt wcale nie jest wysoki.

Wyrobu pieczątek można dokonać w prawie każdym punkcie drukarskim lub zamówić ją online. Ten niewielki przedmiot może znacznie przyspieszyć pracę. Stempel firmy będzie doskonałym sposobem na potwierdzenie kluczowych danych. Zakup online to szybki sposób na nabycie pieczątki. Wszystko dzieje się w ciągu kilku minut. Najpierw należy wybrać konkretne parametry, następnie nakład oraz tryb. Na samym końcu warto sprawdzić szczegóły, a potem dokonać zakupu.

Wyrób pieczątek Kraków

Gdzie w Krakowie znaleźć usługi, które dokonują wyrobu pieczątki? Jednym z cenionych miejsc jest Lobos.promo, które świadczy profesjonalną pomoc oraz doradztwo. W ich ofercie znajdują się pieczątki nietypowe, które są okrągłe, owalne, a także z datownikiem. Szybka dostawa i konkurencyjne ceny. Rozbudowany program rabatów dostępny jest dla agencji oraz drukarni. Firma oferuje także sprzedaż urządzeń drukujących, multimediów czy artykułów biurowych. Druk i reklama to najczęściej świadczące usługi Lobos.promo.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!