Czytaj nas każdego dnia!

Korektor błędów w piórze przyjdzie Ci z pomocą podczas sprawdzianu

Korektor błędów w piórze przyjdzie Ci z pomocą podczas sprawdzianu

Z każdym początkiem jesieni do szkoły wracają uczniowie podekscytowani nowymi zadaniami, które ich czekają. Każdego dnia podczas lekcji muszą oni sprostać nowym wyzwaniom oraz sprawdzianom. Podczas trudnej klasówki czy pisania wymagającego dyktanda z mogą wkraść się pomyłki. Z pomocą przyjdzie im wtedy korektor błędów w piórze. 

Ze względu na swoją funkcję poprawiania błędów korektor w płynie stanowi niezbędny element wyposażenia każdego piórnika. Korzystanie z korektora błędów w piórze jest korzystne przy rozwijaniu nawyku ładnego pisania. Dzięki niemu Twoje dziecko nie będzie już przychodzić ze szkoły z nieestetycznymi i pokreślonymi zeszytami oraz zacznie przykładać wagę do estetyki pisma. Możliwość korygowania swoich błędów podczas pisania wpływa pozytywnie na kreatywność dziecka, zwłaszcza przy konstruowaniu bardziej rozbudowanych wypowiedzi i historii. 

Innym razem korektor w płynie może posłużyć jako biały mazak, jeżeli mamy dostęp do dużych arkuszy czarnego papieru. Wtedy można z jego pomocą wyczarować piękne czarno-białe kompozycje przypominające drzeworyty lub świąteczne śnieżynki i gwiazdki. Cienka stalówka pozwoli stworzyć dzięki niemu bogate i precyzyjne ornamenty. Małym artystom na pewno nie zabraknie pomysłów na to, jak inaczej można go wykorzystać.

korektor błędów

Korektor błędów w piórze - niezbędnik w każdym uczniowskim piórniku

Ten produkt posiada we wnętrzu pojemnika metalową kulkę, która ułatwia rozmieszanie i rozbijanie substancji, dzięki czemu nie twardnieje ona oraz nie zastyga. Precyzyjny, metalowy pędzelek pozwala na sprawną aplikację korektora i staranne zamazanie pomyłki zabrudzeń długopisu. Płyn korygujący szybko schnie, dobrze kryje, nie zostawia śladów i smug, dzięki czemu szybko można powrócić do pracy nad wypracowaniem. 

Zaschnięty płyn nie rozmazuje się i nie odbija na innych kartkach zeszytu ani się nie kruszy, dzięki czemu porządek zagości nie tylko w zeszytach, ale i w plecaku. Nakrętka chroniąca stalówkę trzyma wystarczająco mocno, ale jest również łatwa do odkręcenia, dzięki czemu nie wyleje się w tornistrze ani na odzież. Kształt oraz rozmiar korektora błędów w piórze jest dostosowany do dłoni małego dziecka, dzięki czemu szybko zacznie się ono nim sprawnie posługiwać, rozwijając nie tylko wyobraźnię, ale też zdolności manualne. 

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!