Czytaj nas każdego dnia!

Długopisy firmy Waterman – jakość w rozsądnej cenie

Długopisy firmy Waterman – jakość w rozsądnej cenie

O firmie Waterman słyszało wiele osób. Jest to przedsiębiorstwo, które specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości piór oraz długopisów. Firma powstała w 1883 roku, a założył ją Lewis Edson Waterman. Od razu widać, że nazwa firmy to nazwisko jej założyciela. Głównym celem Lewisa Watermana było stworzenie własnego, niezawodnego wiecznego pióra, które nie będzie robiło kleksów, jak bardziej tradycyjne odpowiedniki. W tamtych czasach nie było komputerów ani drukarek, dlatego porządne artykuły piśmiennicze były na wagę złota. Obecnie firma Waterman jest jednym z wiodących producentów piór i innych akcesoriów do pisania na świecie. Oprócz piór atramentowych lub takich, które do pisania potrzebują specjalnych naboi, w ofercie firmy znajdziemy także długopisy.

Jaki długopis wybrać?

Trudno jednoznacznie określić, który długopis jest najlepszy. Wszystko zależy od osobistych preferencji użytkownika. Kluczowe jest natomiast dobranie odpowiedniego przyrządu do powierzchni, na której będzie się pisało. Pióro żelowe lepiej sprawdzi się na gładkich płaszczyznach, podczas gdy olejowe wkłady nadadzą się do chropowatych powierzchni. Dla wielu osób ważna jest także obudowa. Niektóre egzemplarze mają zwyczajną, plastikową powłokę. Jednak wiele firm kładzie nacisk na dobre jakościowo obudowy, np. ze stali nierdzewnej. Jest to też bardziej ekologiczne rozwiązanie, co ostatnio dla części użytkowników jest bardzo ważne. Obecnie wybór kolorów jest bardzo szeroki. Nie trzeba ograniczać się tylko do klasycznych modeli o niebieskiej bądź czarnej barwie. 

marka Waterman

Długopisy marki Waterman

Firma Waterman łączy funkcjonalność z pięknym, nie tylko klasycznym, ale również nowoczesnym designem. Istotne jest natomiast, aby wszystkie produkty zostały wykonane z elementów najwyższej klasy. Dlatego w przypadku długopisów często stosowana jest stal nierdzewna z chromowanymi wykończeniami. Dzięki temu utrzymywane są standardy, jakie marka wypracowała już wiele lat temu, a klienci otrzymują produkt z najwyższej półki. Większość produktów sprzedawana jest razem z eleganckim opakowaniem, dzięki czemu idealnie nadają się prezenty z okazji urodzin, Bożego Narodzenia, awansu zawodowego czy promocji do następnej klasy. Większość długopisów wyposażona jest w niezawodny, obrotowy mechanizm wysuwania wkładu. Obudowy długopisów firmy Waterman wykonane są w różnych, głębokich kolorach po to, aby każdy znalazł model idealnie dopasowany do siebie. 

Gdzie kupić długopisy Waterman?

Długopisy Waterman można kupić online na stronach wielu sklepów. Jednym z nich jest Alibiuro.pl, które już od 20 lat oferuje swoim klientom najwyższej jakości artykuły biurowe, sprzęt piśmienniczy, meble biurowe, drukarki, skanery oraz wiele innych produktów. W ofercie sklepu znajdziemy także długopisy marki Waterman, które cechuje najwyższa jakość wykonania. Jeśli zatem szukamy eleganckiego i niezawodnego długopisu, który idealnie leży w ręce, warto zainteresować się produktami firmy Waterman.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!