Czytaj nas każdego dnia!

Automatyzacja procesów tłumaczeń XTRF

Automatyzacja procesów tłumaczeń XTRF

Nowe rozwiązanie dla tłumaczy, które powstało w efekcie postępu branży tłumaczeniowej zwane XTGRF służy zautomatyzowaniu pracy. To funkcjonalne narzędzie ułatwia pracę, przyspiesza proces oraz sprawia, że tłumaczenia wykonywane są niemal bezbłędnie. 

Nowoczesne biura coraz częściej stawiają na funkcjonalne rozwiązania, które pomagają przenieść pracę na całkowicie inny poziom. Jednym z nich jest specjalne oprogramowanie zwanem XTRF, które pozwala zautomatyzować tłumaczenia oraz tworzenie przejrzystych baz danych, w których przechowywane są zlecenia klientów. Ponadto XTRF zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dokumentów, co uniemożliwia dostęp niepowołanym osobom. 

XTRF - co to jest?

XTRF to specjalne utworzone oprogramowanie, którego zadaniem jest zarządzanie procesami odbywającymi się w biurach tłumaczeń. Narzędzie to nie wykonuje całkowitej pracy tłumacza, jednak ułatwia mu zarządzanie nim oraz wspiera potrzebną księgowość. Dzięki niemu możliwe jest monitorowanie wystawienia faktur czy płatności, a także sprawdzanie na bieżąco finansów. Co więcej, oprogramowanie tworzy strategie reklamowe dla biura, co przyczynia się do zwiększenia zarobków. XTRF potrafi samodzielnie tworzyć bazy klientów oraz ich zleceń oraz w sposób bezpieczny przechowywać wszystkie ważne dokumenty. Dzięki temu programowi w sposób szybki można dokonać wyceny zleceń, skontrolować jakość pracy. XTRF pozwala na automatyzację procesów projektowych oraz komunikację z jego podwykonawcami. 3

XTRF

XTRF - jakie możliwości?

Oprogramowanie XTRF jest narzędziem, które pozwala zautomatyzować wiele powtarzalnych czynności. Praca tłumacza bardzo często powiązana jest z przekładami dokumentów czy spraw sądowych. Program daje możliwość skorzystania z pewnych szablonów, które systematyzują owe dokumenty. Korzystający z narzędzia pracownicy mogą tworzyć własne i unikalne bazy słownictwa, które dostępne są niemal za jednym kliknięciem. Narzędzie XTRF pomaga w zarządzaniu fakturami, planowaniem budżetu oraz stosowaniu kalkulatora dochodów.

XTRF - dla kogo?

Narzędzie XTRF jest najlepszym rozwiązaniem dla wszelkich biur tłumaczeń, które potrzebują zrewolucjonizowania swojej pracy, przyspieszeniu jej oraz usystematyzowaniu. Oprogramowanie XTRF oferuje trzy warianty cenowe, które analogicznie przeznaczone są dla: małych, średnich bądź dużych zespołów. Każdy wariant cechuje się innymi funkcjonalnościami, których możliwości  wzrastają wraz z zakupionym wariantem. 

XTRF - dlaczego warto?

Oprogramowanie dla biur tłumaczeń to najlepsze udogodnienie, które pozwala na zaoferowanie najwyższych usług. Dzięki zautomatyzowaniu pewnych procesów, praca staje się efektywniejsza, co przekłada się także za zainteresowanie biurem oraz powodzenie na rynku. XTRF pomaga zaoszczędzić czas oraz wysiłek pracowników. Wprawdzie narzędzie nie zastępuje człowieka, jednak pozwala na szybszą realizację zleceń, a tym samym na zwiększenie liczby projektów w krótkim czasie.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!