Czytaj nas każdego dnia!

Gdzie warto wybrać się na luksusowe wakacje?

Gdzie warto wybrać się na luksusowe wakacje?

Zanim zaczniemy się zastanawiać nad tym, gdzie można spędzić luksusowe wakacje dobrze jest odpowiedzieć sobie na pytanie: co oznaczają właściwie luksusowe wakacje?

Przede wszystkim są to wakacje dobrze zorganizowane, w których możemy pozwolić sobie na wszystkie przyjemności oraz skorzystać ze wszelkich możliwości, jakie daje nam podróż do danego kraju, bez poczucia, że pojechało się do Francji, ale nie ma się nawet zdjęcia z wieżą Eiffla, ponieważ kolejka oraz tłum turystów wokół był tak ogromny, że po prostu nie było nawet jak wykonać jakiegoś sensownego zdjęcia. Innymi słowy ekskluzywne wakacje to trochę takie wakacje na wyłączność, z dala od grupy głośnych turystów oraz ogromnych kolejek do kasy biletowej. Dlatego też większość ekskluzywnych wycieczek są to wycieczki do krajów egzotycznych, ponieważ bilety w te miejsca, a także pobyt tam jest na tyle drogi, że pozwala to nam na odpoczynek w spokoju i w pełnych luksusach.

Ponadto ekskluzywne wycieczki do orientalnych krajów to podróż oraz przygoda, która zostanie w naszej pamięci jeszcze długie lata, a pamiątki oraz zdjęcia z tych wyjazdów to coś, czym będziemy mogli pochwalić się znajomym i przyjaciołom na niemal każdym spotkaniu towarzyskim! Wiele ciekawych i dobrze przygotowanych tego rodzaju wycieczek możemy znaleźć na stronie internetowej biura podróżniczego Planet Escape, którą warto odwiedzić. Poniżej znajdziesz opis kilku przykładowych, ekskluzywnych wycieczek, które warto rozważyć planując swoje luksusowe wakacje!

Odkryj kulturę Indii i zobacz na własne oczy kraj pełen kolorów i kontrastu!

Indie to jeden z tych egzotycznych krajów, który albo się kocha, albo się go nienawidzi. To świat różnorodności oraz wielu barw, medytacji, tańca i wolności. Podróż do Indiibędzie niezapomnianą przygodą, która sprawi, że zmieni się Twoje postrzeganie świata i samego siebie. Zwiedzając Indie zobaczysz zupełnie nowy, inny od naszego europejskiego świat, w którym na pewno się zakochasz. To właśnie w tym miejscu dowiesz się czym jest prawdziwa radość, wolność i miłość do kolorów. Indie to także miejsce, które słynie z jednej z najlepszych kuchni na świecie, będzie więc to raj i nowe doznania dla Twoich kubków smakowych! Będziesz miał możliwość dowiedzieć się czym są oraz jak smakują mango lassi, samosy, chai i masala. To właśnie w Indiach będziesz mógł wypoczywać całymi dniami na rajskich bajecznych plażach Goa. Tutaj też zobaczysz na własne oczy kardamonowe wzgórza Kerali oraz będziesz mógł podziwiać architekturę Radżastanu. Indie to kraj wobec którego nie można być obojętnym – podróż po nim to będzie ogromne wyzwanie, przygoda i doświadczenia, których nigdy w swoim życiu nie zapomnisz!

A jakby tak wybrać się do Japonii i odpoczywać pod kwitnącą wiśnią zajadając najlepsze na świecie sushi?

Wycieczka do Japonii to kolejna podróż, w której czekać nas będzie szok kulturowy. To kraj, który na pewno pokochamy i szybko nie będziemy chcieli z niego wyjechać. Japonia to miejsce, gdzie ciągle żywe jest wspomnienie szogunów, odważnych samurajów oraz gejsz. Nie przeszkadza to jednak niesamowicie szybkiemu rozwojowi technologii oraz fascynacji nowoczesnością, które można dostrzec niemal na każdym kroku. To właśnie w Japonii będziecie mieć jedyną w swoim rodzaju szansę na to, aby zobaczyć prawdziwe gejsze z Kioto oraz wyprzedzające czas Tokio. Jest to miejsce, gdzie będziecie mogli podziwiać na własne oczy ceremonie parzenia herbaty (po tym wydarzeniu codzienne picie herbaty nie będzie już takie samo), zapierający dech w piersiach zamek i ogrody Kanazawa oraz historyczną zabudowę Takayamy.

Ponadto w Japonii będziecie mogli spróbować świeżo zrolowanego sushi, którego smaku na pewno długo nie zapomnicie, tutaj też czekają na Was przepiękne żurawie origami w Hiroszimie, których nie zobaczycie nigdzie indziej! Japonia to kraj kwitnącej wiśni – kraj pełen kontrastów, łączy w sobie ogromne zamiłowanie do tradycji, zasad oraz nowoczesności i technologii. Podróż do Japonii będzie wydarzeniem, które naprawdę zapadnie Wam w pamięć na wiele lat. Podróż do Kraju Wschodzącego Słońca odmieni Twoje postrzeganie świata i pozwoli na przeżycie niezapomnianej przygody!

http://planetescape.pl/

 

Materiał zewnętrzny

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy! 

 

Warto zobaczyć