Czytaj nas każdego dnia!

8 wskazówek jak wybrać dobry hotel online

8 wskazówek jak wybrać dobry hotel online

Staramy się, aby podróżni wiedzieli dokładnie, co ich czeka przed przyjazdem, publikując wyczerpujące, uczciwe fotografie i recenzje ekspertów. Ale nawet jeśli staramy się, aby wybór hotelu był dla Ciebie jak najłatwiejszy, wiemy, że zorientowanie się, czego oczekujesz i na jakie informacje powinieneś zwrócić największą uwagę, może czasem wydawać się zniechęcające. Na szczęście wiemy o wszystkim, co trzeba wiedzieć o wyborze idealnego hotelu, niezależnie od tego, czy robisz to za naszym pośrednictwem, czy korzystasz z innych źródeł, a my wymyśliliśmy dziewięć istotnych wskazówek i trików, które pomogą Ci znaleźć najlepszy hotel na Twoją podróż. Tak, to może wydawać się dużo do zrobienia, ale wszyscy wiemy, stres, rozczarowanie i frustrację, że pochodzi z spania w hotelu, który nie jest to, czego oczekiwałeś. 

1. Wiedz, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Jeśli nie wiesz, co chcesz od hotelu, jak można kiedykolwiek nadzieję, aby wybrać odpowiedni dla Ciebie? Przed poszukiwaniem zakwaterowania, zrobić szybką listę rzeczy, które wymagają, aby mieć dobry nocleg. Czy jest to darmowe śniadanie? Czy czujesz się bardziej komfortowo w mniejszej, kameralnej nieruchomości z personelem, który nauczy się twojego imienia? Czy jesteś gotów wydać pieniądze na coś luksusowego? Czy lubisz staroświecki wystrój, pokoje w stylu biznesowym, czy może przesadny wystrój wnętrz? Aby rozbić to po prostu, najpierw pomyśl o tym, co chcesz w kategoriach ceny, podstawowe udogodnienia hotelu i lokalizacji. Stamtąd, można następnie rozgałęzić się na rzeczy, takie jak historia nieruchomości, praktyk środowiskowych i osobowości miejsca, takich jak "party vibe" lub "romantycznej atmosferze." Gdy masz już dobry chwyt na to, czego szukasz, opinie mogą pomóc określić, czy nieruchomość pasuje do Twojej dokładnej listy życzeń, czy nie. 

Sprawdź również: Katalog firm i usług wotwocku.info/firmy.

2. Poznaj Świętego Graala udogodnień.

W tym samym duchu, są cztery udogodnienia, które powinieneś mieć pewność, że hotel oferuje przed przyjazdem (Święty Graal), ponieważ są to najczęściej wymieniane skargi na stronach z recenzjami, takich jak nasza firma macierzysta TripAdvisor. Są to: klimatyzacja, parking, Wi-Fi i śniadanie. I, zawsze należy sprawdzić, czy są jakieś koszty związane z tymi udogodnieniami. Nie chcesz przyjechać do hotelu zakładając Wi-Fi będzie bezpłatny, tylko dowiedzieć się, że kosztuje opłatę (tak, istnieje jeszcze wiele miejsc, które pobierają opłaty za to podstawowe udogodnienie). Sprawdź nasze opinie na ten temat, a jeśli nadal masz wątpliwości, zadzwoń lub wyślij e-mail do hotelu, aby to sprawdzić.  

Oto kilka innych wskazówek na temat Świętego Graala udogodnień: 

  • Strony internetowe hoteli mogą wymieniać takie udogodnienia jak śniadanie lub parking bez ceny obok. Nie zawsze oznacza to, że jest to bezpłatne. Upewnij się, że to sprawdzisz!
  • Choć w USA klimatyzacja jest zazwyczaj czymś oczywistym (ale są wyjątki), w innych krajach nie jest to częste. Jeśli nie jest ona wymieniona w opisie pokoju, to zazwyczaj nie jest ona dostępna lub jest dostępna tylko w niektórych pokojach. 
  • Czasami hotele ogłaszają, że mają parking, ale w rzeczywistości jest to garaż należący do innej firmy, który nie znajduje się na miejscu.
  • Kiedy rezerwujesz pokój, czasami jedna stawka będzie zawierała śniadanie, a inna nie. Przyjrzyj się uważnie przed dokonaniem rezerwacji, aby upewnić się, że wybrałeś właściwą opcję, której szukasz.

3. Sprawdź stronę internetową hotelu.

Podczas gdy nasze własne recenzje są wyczerpująco wyczerpujące, czasami zajmuje nam trochę czasu, aby je zaktualizować, gdy hotele zmieniają politykę, dodają udogodnienia, takie jak nowa restauracja lub spa, lub przechodzą renowację. Dobrym pomysłem jest sprawdzenie strony internetowej hotelu. Nie zaszkodzi też zadzwonić bezpośrednio do hotelu.

4. Spójrz na mapę, aby określić dokładną lokalizację hotelu.

Podróże to wszystko o lokalizacji, lokalizacji, lokalizacji, a jeśli nie wiesz, gdzie jest twój hotel w stosunku do tego, gdzie chcesz być w mieście, nie zamierzasz być szczęśliwy, kiedy przyjeżdżasz. Prawdopodobnie nie powinieneś ufać opisom hotelu dotyczącym ich lokalizacji. Często mówią takie rzeczy jak "Luwr i Wieża Eiffla są łatwo dostępne z naszego hotelu". Wiele osób zakłada, że oznacza to, że mogą dojść pieszo do atrakcji, ale to, co hotel może powiedzieć, to że można "łatwo" dojść do przystanku metra 15 minut od hotelu, a następnie "łatwo" wziąć 20 minut jazdy metrem do stacji w pobliżu tych atrakcji. Przed dokonaniem rezerwacji sprawdź mapę, aby określić położenie hotelu. Sprawdź, ile czasu zajmie Ci dotarcie pieszo do atrakcji, restauracji, sklepów i innych punktów zainteresowania. Jeśli nic nie jest możliwe do przejścia pieszo, gdzie jest najbliższy przystanek metra lub autobusu? Czy na okolicznych ulicach znajdują się tylko dwie restauracje? Aby ułatwić sobie zadanie, sprawdź hotel Otwock. Nie tylko pokażemy Ci mapę lokalizacji hotelu, ale także podamy Ci uczciwe szacunki dotyczące czasu, jaki dzieli hotel od głównych atrakcji, restauracji i sklepów na piechotę lub samochodem. Dostarczamy również ocen dotyczących lokalizacji pod względem bezpieczeństwa, rodzaju okolicy (handlowa, mieszkalna, historyczne centrum miasta itp.) i ogólnej atmosfery.

pokój hotelowy

5. Dowiedz się, kiedy zarówno pokoje, jak i przestrzenie publiczne były ostatnio aktualizowane.

Podróżni często ufają, że hotele zapewnią im czysty i nowoczesny pobyt, ale zbyt często tak nie jest. Zanim zarezerwujesz hotel, dowiedz się, kiedy cała nieruchomość była ostatnio aktualizowana. Pamiętaj, że hotelowa fotografia może kłamać. Jest to coś, co traktujemy bardzo poważnie i dlatego wysyłamy fotografów, aby uczciwie uchwycili ofertę hotelu. Pokazujemy nawet porównania pomiędzy naszymi zdjęciami a zdjęciami marketingowymi.

Jeśli hotel dokonał aktualizacji lub renowacji swoich przestrzeni w ciągu ostatnich czterech lat, zazwyczaj możesz spodziewać się czystego, dobrze utrzymanego wystroju. Nikt nie chce widzieć brudu pod prysznicami lub łuszczącej się tapety! Pomiędzy czterema a sześcioma latami jest czas, kiedy rzeczy zaczynają wyglądać na przestarzałe i więcej niż sześć lat - cóż, możesz nie być zadowolony. Nie skupiaj się tylko na wystroju, jeśli chodzi o pytanie, kiedy hotel został zaktualizowany. Chcesz również wiedzieć, kiedy materace zostały wymienione, więc nie skończysz śpiąc na obwisłym, sprężynowym łóżku. 

6. Skup się na recenzjach gości opublikowanych w ciągu ostatniego roku.

Jeśli zdecydujesz się przeczytać opinie gości na TripAdvisor, Google i innych stronach, interpretacja oceny może być trudna. Niektóre hotele były fantastyczne pięć lat temu pod względem zarządzania, wystroju i udogodnień, a zatem mogły otrzymać przytłaczającą liczbę pozytywnych recenzji. Jednak w ciągu pięciu lat wiele może się wydarzyć, np. zmiana właścicieli, zmiana wystroju lub zatrudnienie nowego personelu. Dlatego te pozytywne opinie sprzed pięciu lat mogą kolidować z negatywnymi opiniami z teraźniejszości. Więc podczas badań, należy skupić się na czytaniu recenzji z ostatniego roku. To będzie generalnie zapewnić Państwu dobre wyczucie można się spodziewać podczas pobytu. 

7. Przeczytaj "Straszne" i "Słabe" opinie na TripAdvisor.

To może być najlepsza wskazówka dla każdego, kto chce zarezerwować pokój w hotelu, jak można znaleźć podbrzusze problemów hotelu. Przeczytaj te z ostatniego roku, a zaczniesz zauważać wzór problemów. Mogą to być problemy z łącznością Wi-Fi, problemy z czystością lub skargi dotyczące rezerwacji - cokolwiek by to nie było, zauważ trend i zastanów się, czy te główne problemy będą dla ciebie problemem. Na przykład, brak klimatyzacji w hotelu nie jest problemem dla wszystkich gości, szczególnie jeśli podróżują do Londynu w grudniu, kiedy nie jest ona potrzebna. 

8. Dowiedz się, jaka jest główna klientela hotelu.

Jednym z moich zadań jako recenzenta hotelu jest wyjaśnienie, jaki typ klienteli odwiedza każdy konkretny hotel. Pary, osoby podróżujące w interesach, rodziny, osoby podróżujące samotnie, backpackerzy, dorośli w wieku 20 lat, grupy przyjaciół i osoby podróżujące w celach zarobkowych są przyciągane do różnych typów hoteli. Zanim zarezerwujesz hotel, dowiedz się, jaki rodzaj podróżnych ma tendencję do odwiedzania tego hotelu. Możesz to zrobić, czytając recenzję hotelu na jego stronie lub wchodząc na stronę TripAdvisor dla tego hotelu i przewijając w dół do "Typu podróżnika" (tuż nad sekcją recenzji). Jeśli chcesz spędzić spokojny urlop, ale odkryjesz, że hotel jest popularny wśród rodzin z małymi dziećmi lub grup przyjaciół, możesz poszukać innego miejsca. 

Więcej znajdziesz na https://wotwocku.info/

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!