Czytaj nas każdego dnia!

Przegląd pisaków dla ucznia i rysownika

Przegląd pisaków dla ucznia i rysownika

Pisaki to przykład artykułu piśmienniczego o szerokim spektrum zastosowań. Miejsce na nie znajdzie się przecież nie tylko w szkolonej wyprawce, ale również w teczce rysownika. Także osoby, które wykonują prace biurowe chętnie po nie sięgają. Owszem, gdy stosuje się je na papierze o niskiej gramaturze, pojawia się ryzyko tego, że po drugiej stronie kartki natrafimy na ślad świadczący o ich używaniu. Pisaki to jednak również możliwość zastosowania wielu kolorów i łatwość użycia, nic więc dziwnego, że liczba ich zwolenników nie jest wcale mała. Przed zakupem kompletu, który najlepiej sprawdzi się zarówno w szkole, jak i w biurze warto więc dowiedzieć się, jacy producenci pisaków zasługują na szczególną uwagę.

Pisaki Fiorello

Firma Fiorello zwraca na siebie uwagę z przynajmniej kilku powodów. To nie tylko uznany producent pisaków, mazaków, flamastrów oraz innych artykułów piśmienniczych, ale również podmiot z niezwykłym podejściem tak do swojej oferty, jak i do jej adresatów. Fiorello stara się zainteresować swoimi produktami przede wszystkim ich najmłodszych potencjalnych użytkowników. To właśnie dlatego pisaki tej firmy odznaczają się niebanalną kolorystyką oraz dziesiątkami mniej i bardziej nietypowych zastosowań. Klasyczne rozwiązania przeznaczone do szkicowania i kolorowania idą w parze z tymi, które wykorzystuje się po to, aby malować na tkaninach i na innych co najmniej nieoczywistych powierzchniach. Wysoka jakość flamastrów i pisaków znajduje przy tym odzwierciedlenie także w ich bezpieczeństwie. Młody użytkownik niekiedy wykazuje się dużą kreatywnością, ślady stosowania pisaków można więc znaleźć na całym jego ciele. Zdarza się i tak, że materiał piśmienniczy trafia nie na kartkę, ale do buzi małego artysty, a mimo to jego zdrowiu nie dzieje się krzywda.

Pisaki Bipunta

Bez względu na to, czy przygotowujemy pracę plastyczną, czy też wykonujemy ważny projekt dla naszej firmy, czasem potrzebne są nam pisaki nie tylko w różnych kolorach, ale i o różnych grubościach. Nie oznacza to jednak, że musimy kupować kilka ich zestawów. Firma Bipunta doskonale zdaje sobie sprawę z tego rodzaju zapotrzebowania zgłaszanego przez swoich obecnych i potencjalnych klientów i oferuje wyjątkowe pisaki dwustronne, które pozwalają na jego zaspokojenie. Bipunta to produkty wysokiej jakości, wykonane z najsolidniejszych materiałów, a do tego wyposażone w tusz na bazie wody, a więc taki, który bez problemu można zmyć z większości tkanin. Z powodzeniem nadają się tak dla starszych, jak i najmłodszych użytkowników.

Pisaki Pelikan

Gdy mówimy o tym, że firma Pelikan ma duże doświadczenie na rynku, przeważnie nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, z jakim rynkowym weteranem mamy na nim do czynienia. Warto więc pamiętać, że mówimy o podmiocie, który działa na nim już od blisko dwustu lat. Trudno jednak mówić o Pelikanie jako o firmie bazującej jedynie na pięknej historii. To podmiot zwracający na siebie uwagę także dlatego, że charakteryzuje się wysoką jakością oferowanych przez siebie produktów oraz dbałością o środowisko naturalne. Pisaki Pelikan to zatem jedne z tych, które nie mają prawa nas rozczarować.

Więcej...

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!