Czytaj nas każdego dnia!

Prezent dla mężczyzny, który ma wszystko? Odpowiedź jest prosta!

Prezent dla mężczyzny, który ma wszystko? Odpowiedź jest prosta!

Mówią, że dawanie prezentów bliskim przynosi prawdziwą radość. Ten, kto to powiedział chyba nigdy nie próbował kupić upominku temu, kto ma już praktycznie wszystko. Każdy pomysł upada w przedbiegach, ponieważ jubilat dostał tą rzecz już trzy czy dwa lata temu. Co zrobić, kiedy zaczyna brakować inspiracji? Podpowiadamy, jaki kupić prezent dla mężczyzny, który ma już wszystko!

Atrakcje, które odrywają od ziemi, czyli za sterami prawdziwego samolotu

Nikt nie powiedział, że dany prezent dla mężczyzny będzie kolejnym przedmiotem, który odstawi bezmyślnie na półkę po jakimś czasie! Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla taty, brata czy wujka, podarowanie im kilku chwil w przestworzach za sterami Boeinga 737 każdemu z nich sprawi prawdziwą frajdę.

Konkretnie rzecz ujmując, prezent obejmuje bilet wstępu do symulatora samolotu, który w przestworzach codziennie pokonuje tysiące kilometrów. Dzięki temu urządzeniu nawet laik może stać się pilotem! Sprawdź, jak lata się w chmurach podczas różnych warunków atmosferycznych.

Na to wszystko pozwala system wizyjny, który stworzony został dzięki wykorzystaniu laserowych projektorów z ogromnym, ośmiometrowym ekranem. Kokpit pilota został wiernie odwzorowany z dbałością o każdy szczegół, aby mógł jeszcze bardziej cieszyć każdego fana podróży w przestworzach. Dzięki temu bliski będzie mógł kontrolować prędkość lotu i jego kierunek, nie wspominając o wszystkich innych parametrach: klimatyzacji czy hydrauliki oraz komunikatach skierowanych do pasażerów.

Tą, oraz inne podobne atrakcje dla mężczyzn, którzy mają już wszystko, znajdziesz na stronie Super Prezentów.

Zawrotna prędkość w niezbadanym terenie: odkryj kolejnego mistrza kierownicy!

Dzikie leśne ścieżki, górki oraz doliny, błoto, kurz i pot, a do tego napęd na cztery koła. To prawdziwa definicja emocji oraz adrenaliny, obecnej na każdym ostrzejszym zakręcie. Pozwól swojemu bliskiemu oderwać się od codzienności, dzięki jeździe off-roadowej. Ta atrakcja zadowoli nawet najbardziej wymagającego kierowcę, który w swoim życiu przejechał już wiele kilometrów.

Warto jednak zaznaczyć, że ta przejażdżka znacząco różni się od tych, które do tej pory poznałaś. Ponadprzeciętna sprawność, czujność mistrza kierownicy oraz refleks godny króla szos będą tu niezbędne: trasa, którą przyjdzie pokonać obdarowanemu nie należy do tych przyjemnych i łatwych. Dzięki temu zafundujesz mu kolejne wyzwania, które wyrywają z codziennej rutyny, nadają życiu głębszy smak oraz otwierają umysł na co raz to nowe przygody.

Prezent dla mężczyzny gentlemana, który chce poszerzyć swoją wiedzę i horyzonty

Istnieją różne prezenty, nie tylko takie, które dają adrenalinę. Zupełnie innym rodzajem upominku, który pomoże poszerzyć horyzonty jest na przykład degustacja whisky. Nie trzeba być wielkim fanem alkoholu, aby móc otworzyć się na nowe smaki oraz przeżycia.

Whisky jest szlachetnym trunkiem, który wręcz stworzony jest dla mężczyzn, którzy mają już wszystko. Wystarczy wygodnie rozsiąść się w fotelu i delikatnie sączyć drinka. Tym razem jednak nie idź po prezent do pierwszego lepszego sklepu z alkoholami.

Degustacja to coś więcej niż tylko smakowanie trunków. Odbywa się ona w towarzystwie wykwalifikowanych znawców, którzy przybliżają zainteresowanym rodzaje oraz historię whisky. Dzięki temu twój bliski wyjdzie z degustacji bogatszy o wspomnienia, ale również o cenne doświadczenia i wiedzę.

Zobacz pozostałe prezenty dla mężczyzny w sklepie superprezenty.pl

 

Materiał zewnętrzny

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!