Czytaj nas każdego dnia!

Drukarka Dymo

Etykiety wysyłkowe są najskuteczniejszym sposobem na zapewnianiu bezpieczeństwa wszystkich twoich paczek i produktów. Etykiety wysyłkowe to zazwyczaj małe etykiety, które są umieszczane na paczkach wysyłane pocztą, przesyłką kurierską lub są wysyłane do odbiorcy różnymi środkami transportu.

Zastosowanie etykiet

Niektóre bardzo popularne rodzaje etykiet wysyłkowych, które są używane w różnych branżach, to etykiety ze strzałkami, międzynarodowe etykiety wysyłkowe, delikatne etykiety itp. Poza tym etykiety kompatybilne z Dymo są również dostępne na rynku, który stał się obecnie jedną z najbardziej preferowanych etykiet wysyłkowych do różnych celów. Są niedrogie, a także stanowią szybkie rozwiązanie do drukowania, które sprawia, że cały proces jest łatwiejszy i wygodniejszy dla osób, które ich używają. Etykiety Dymo są kompatybilne z różnymi drukarkami, a także mogą być łatwo wykorzystane do każdego rodzaju drukowania etykiet. Choć etykiety są kompatybilne, to najpełniejsze ich wykorzystanie zapewnia drukarka Dymo.

Etykiety te obejmują proces drukowania termicznego, który zapobiega stosowaniu drogich wkładów lub tuszu. Etykiety Dymo są dostępne w zapakowanych rolkach, dzięki czemu można bez problemu używać jednej lub nawet więcej etykiet. Etykiety te są dostępne w różnych rozmiarach dla potrzeb wysyłki i wysyłki. Są bardzo łatwe i wygodne w użyciu. Czasami możesz napotkać trudności w odrywaniu etykiety. Jednak dzięki etykietom Dymo możesz oderwać etykietę w ciągu kilku sekund i odpowiednio umieścić ją w drukarce. Zwiększają również dokładność Twojej pracy:

Jakość drukarek Dymo

Drukarki Dymo są najpopularniejszym urządzeniem do drukowania etykiet Dymo i zasłużonym liderem na rynku w swojej branży. To drukarki zaprojektowane przede wszystkim do drukowania etykiet adresowych, choć może być używana do kodów kreskowych, identyfikatorów, kart spotkań i etykiet na dokumenty. Najczęściej stosowana prędkość drukowania 51 etykiet na minutę jest wystarczająco duża dla większości użytkowników. Wystarczy zainstalować oprogramowanie Dymo v.8 z dysku - proces ten trwa od pięciu do dziesięciu minut, które należy przeprowadzić przed podłączeniem do komputera - a następnie podłączyć kable zasilające i USB i możesz zacząć drukowanie. Szpulę do etykiet można łatwo wyciągnąć spod pokrywy, a załadowanie rolki z etykietami jest szybkie i proste. Drukarka wykorzystuje druk termiczny na specjalnie obrabianych etykietach, więc są to jedyne potrzebne materiały eksploatacyjne, dzięki czemu druk jest opłacalnym wyborem. Oznacza to również, że nie ma ryzyka wyczerpania się kasety drukującej w momencie, gdy spieszysz się z terminem. Oprogramowanie umożliwia przeglądanie ponad 60 alternatywnych stylów i układów etykiet przed dokonaniem wyboru. Szeroki zakres czcionek z pogrubionymi, kursywymi i podkreślonymi opcjami oraz szereg ikon clipartów umożliwiają personalizację etykiet według potrzeb. Etykiety można tworzyć przy użyciu tekstu prosto z Word, Excel, Outlook, QuickBooks i innych programów, co pozwoli zaoszczędzić czas. Oprogramowanie LabelWriter ma również wbudowaną książkę adresową, która może przechowywać szczegóły kontaktów z programu Outlook lub książki adresowej Mac.

O nas

Polteczki, nowinki oraz garść przydatnej wiedzy. To wszystko znajdziesz na naszym portalu, do którego lektury serdecznie zapraszamy!